title
title
title
title
title
OUR PICKS FOR YOU
title

Moda ve giyim endüstrisinden bahsederken belki de en çok tekrarlanan terimlerden biridir: “Moda koleksiyonu”. Her biri şık ve elegan kadına yönelik hazırlanan benzersiz tasarımlara sahip moda trendlerinin adını, yeni koleksiyonları ile Birélin temsil ediyor. 1930’lu yıllardan bu yana yüksek kalite el işçiliği, dikiş ustalığı ve ulaşılabilir lüks anlayışıyla ilerleyen marka, moda dünyasına zanaatkar Birel ailesinin 3. kuşağı Günay Birel tarafından Fransa merkezli olarak katılıyor. 4. kuşak aile üyeleri ile birlikte tüm dünyada modaya yön veren marka, başlattığı girişimi ile modaya farklı bir pencereden bakmayı sağlıyor.

Sofistike kadının yaşamında kimliği ile adeta bütünleşen moda kavramı, Birélin ile birlikte yeniden anlam kazanıyor. Yıllar geçtikçe değişen moda kalıplarına ve trendlerine inat daha kapsayıcı bir moda tarzına geçiş için, siz de yeni koleksiyonu keşfedebilirsiniz. Seçkin, elegan, zamansız tasarımları ile modaya yön veren Birélin, benzersiz koleksiyonlarını dünyanın farklı noktalarındaki şubelerinde ve web sitesinde tüketiciye sunuyor. Birélin tasarımlarını; İstanbul’da Emaar Square AVM, Ankara’da One Tower AVM, Kayseri’de Forum AVM ve İzmir, Alsancak’ta yer alan Birélin mağazalarında, ayrıca yurt dışında New York, Paris, Düsseldorf, Regina (Kanada), Dublin, Limerick, Donegal, Westmeath (İrlanda) ve Kuzey İrlanda’daki satış noktalarında bulabilir, birelin.com üzerinden de dünyanın her yerinden sipariş verebilirsiniz.

Sofistike ve Modern Kadın Giyim

Klasik kadın giyim markaları arasında özel bir yeri olan Birélin, tasarımlarını özgün şıklık ihtiyacını çok yönlü parçalarla karşılamayı hedefleyerek sunuyor. Özellikle sadelik ve zarafet üzerine yoğunlaşan marka, tek renkli parçalar ve üzerinize tam oturan kıyafetlerle markasını öne çıkarıyor. Seri üretimle birlikte alışagelmiş moda algısından uzakta bir bakış açısıyla eşsiz ve özel modeller üretmeyi ilke edinen Birélin, sürdürülebilir moda anlayışına hizmet ediyor. Modern ve şehirli kadının rahatlığı ve şıklığı düşünülerek hazırlanan koleksiyonlarda bir kapsül dolap için gereken her şeyi bulabilirsiniz. Kendine has tarzı, değişmeyen moda çizgisi ve kaliteli işçiliği ile hazırlanan tasarımları ile uzun yıllar kullanılmayı hedefliyor. Tüketim odaklı olmak yerine, sürdürülebilir bir moda vizyonuna sahip olan markanın ürünlerinde çevreye duyarlı, bilinçli bir tüketim için özel tasarımlar hazırlanıyor.

Geçmişinden aldığı tecrübeyi bugünün dünyasına başarı ile entegre eden Birélin, moda anlayışı ve özgün stili ile kadın modasının geleceğine de yön veren markaların başında geliyor ve modern kadın giyim tasarımları ile elegan kadınların tercihi oluyor. Alışılagelmiş moda kalıpları karşısında yepyeni bir vizyonla sektöre "merhaba" diyen marka yansıttığı tasarım diliyle geleceğe yön vermeyi başarıyor. Sorumluluk sahibi ve tüketim bilinci doğaya saygı ekseninde oluşmuş takipçilere yönelik hazırlanan koleksiyonları ile, detaylarda dahi son derece özenli, dingin bir karakteri simgeliyor. Zamansız kesimler, titiz dikişler, kaliteli kumaşlar ve eşsiz tasarımlarla geleceğin modasına yön veriyor. Özenle tasarlanan giysilerde yer alan kemer, düğme, yaka detayı, pile detayı, boncuk işleme veya dikiş izi gibi seçkin detaylar ürüne özel bir hava katıyor. Benzersiz tasarımların yer aldığı markanın ürünlerini inceleyerek tarzınıza uygun olanı hemen sipariş edebilirsiniz.

Elegan ve Feminen Tasarımlar

Birélin'in benzersiz feminen giyim tasarımlarının temelinde döngüsellik yatıyor. Her mevsimi, her sezonu farklı temalarla ve tasarımlarla karşılayan Birélin, koleksiyon parçalarını sezon trendlerinden ve mevsimin doğasından alıyor. Her mevsim kendinizi yenilenmiş, şık ve göz alıcı hissetmenizi sağlayan kadın giyim ürünlerini sunan marka sezona uygun kaliteli kumaşları, itinalı terziliği ile kusursuz stilinize katkı sağlıyor. Kadın modasında uzun yıllara dayanan tecrübesini, hızla değişen moda kültüründen ayrıştırarak çağdaş ve kendine has çizgileriyle ifade eden marka, sektöründe çığır açan ve yön veren ikon parçalarla hizmet veriyor. Tektipleşen ve sıradanlaşan moda anlayışından sıyrılan marka, üzerinde zamansız tasarımları taşımak, şıklık ve zarafeti uzun yıllar üzerinde görmek isteyen kadınlar için vazgeçilmez seçenekler arasında duruyor. Kalite, tasarım ve dünyamızın geleceğine yön veren koleksiyonları deneyimleme sırası Birélin ile sizde!

Modern kadın giyiminde öne çıkan zarif tasarımlar Birélin koleksiyonlarında öne çıkıyor. Feminen kadın stili yaratan tasarım parçalar 34 ile 44 arasında farklı beden seçenekleri ile her bedende ayrı bir duruş gösteriyor. Pek çok farklı beden kalıbı ile çalışan markanın ürünleri, bedeniniz değişse dahi kullanılabilir veya rahatlıkla el değiştirebilir tasarımlar olmasıyla daha da anlam kazanıyor. Katma değeri yüksek ve seçkin tasarımları hayatınıza eklemek için yeni koleksiyonu inceleyebilirsiniz.

Mevsim ve mekan baskısı olmadan hazırlanan elegan tasarımlar gündüzden geceye, sahilden şehire kullanılabilir olmasıyla fark yaratıyor. Ürünlerinin tüm sezon kullanılmasını hedefleyen Birélin, uyuma önem veriyor. Kıyafetleri henüz tasarım aşamasında iken bile kendinize göre tasarlayabileceğiniz marka kişiye özel hizmet veriyor. Herkes için ulaşılabilir moda felsefesi ile hareket etmek için fiyat politikasını ulaşılabilir aralıklarda tutmaya özen gösteriyor. Kaban kumaşlarında yün malzeme kullanmaya dikkat ederek, kış kullanımında ekstra giysilerle katmanlaşmanızın da önüne geçiyor. Her daim şık, ince ve zarif görünmenin sırrını sunan markanın ürünleri mevsimine uygun kumaş özellikleri ile kullanıcısının beğenisini kazanıyor.

İkonikleşmiş Parçalardan Alınan İlham

Denizden, dağlardan, doğadaki canlılardan kısacası yaşamın kendisinden ilham alan Birélin, sezonu büyüleyici ve yepyeni bir tasarımla karşılıyor. Müşteri kitlesine uygun hareket ederek kıyafet tasarlama sürecinde ikonikleşmiş tasarımlar yaratıyor. Klasik moda trendlerini nostaljik bir dokunuşla modernize eden Birélin'in ikonik parçaları zamana meydan okumayı başarıyor. Zamansızlık ilkesi ile kalıcı cazibesini elegan kadın üzerinden gösteren parçalar, hem moda tutkunlarına hem de şehirli kadına heyecan veriyor. Baharda klasik ayakkabı ile, yazın sandalet, kışın da botlar ve yün ceketlerle eşleştirebileceğiniz elbise modelleri farklı renk seçenekleri ile tüm günü sabahtan akşama kurtarmanıza imkan tanıyor. Özel hissettiren detaylarla tasarlanan şık elbiseler hem günlük kullanıma hem de davet kullanımına uygun olarak tasarlanıyor.

Şıklığın vazgeçilmez sembolü olan kadın ceket pantolon takımlar, geçici trendleri aşan zarafet duygusu ile her dönem popülerliğini koruyor. Sade, desenli- desensiz ve en güzel renklerin buluştuğu parçalar resmi etkinlikler, kokteyl partileri ve hatta günlük kullanım için tercih edilen bir seçim haline geliyor. Klasik moda trendlerine kalıcı etki yaratma gücüne sahip olan marka, en özel tasarımları ile kapsül dolapların vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Tüm seçkin kadınlar için favori olan renk seçkilerini içeren tasarımlar birbirinden özel tonları her ortamda dikkat çekmeyi başarıyor. Yıllar boyunca şeklini ve tarzını koruyan benzersiz tasarımları dolabınıza ekleyerek, her dönem çağdaş öğelerle karıştırıp kolaylıkla eşleştirebilirsiniz.

Zamansız Modanın Kaliteli Adresi

Eskimeyen moda anlayışı ile sürekli kullanıma imkan tanıyan tasarımların bulunduğu Birélin, doğada çözünürlüğü olan hammadde ve malzeme seçimlerine özen gösteriyor. Doğaya ve doğala yakın bir duruş sergileyen marka koleksiyonlarındaki tüm uygulamalar etik değerler ve adil ticaret çalışma koşulları altında üretiliyor. Seri üretim veya zincir mağazaların büyüklüğünden etkilenmeden kendi çizgisinde ilerlemeye devam ediyor. Küçük işletmelere, özenle işlemeye ve üzerinde düşünmeye önem veren marka kişiye özel dikim gibi özel üretimler de yapıyor. Kaliteli kumaşlarla kişiye özel tasarımlarda elegan kadının yanında olan Birélin ile geçmişten geleceğe ilerleyen özel bir moda taşıyıcısı olabilirsiniz.

Bir giysinin tasarlanma aşamasından evvel sahibi ile uyum içinde olmasına önem veren Birélin kolay yıpranmayan, eskimeyen, hızla tükenmeyen ürünlerle sürdürülebilirliğe katkı sağlıyor. Geleceğe yönelik olması açısından kullanıcı-ürün arasındaki ilişkiyi kurmak adına tasarım sürecine müşteri de dahil ediliyor. Sürdürülebilir olması açısından form değiştirebilen parçalar yaratma özen gösteriliyor. Zamansız, yenilikçi ve deneysel kıyafetlerle çok yönlü kullanıma imkan tanıyan Birélin, kullanıcının satın aldığı üründen maksimum fayda almasını hedefliyor. Durumlar, mekanlar, okazyonlar arasında kolaylıkla geçiş yapılabilen siluetler yaratarak değişik kombinelere imza atıyor. Farklı serilerin rahatlıkla bir arada kullanılabildiği kıyafet seçimleriniz birbiri ile değiştirilerek kullanıldığında yepyeni bir görünüm oluşturabiliyor

Birélin’in Yüksek Kaliteye Odaklanan Üretim Anlayışı

Kaliteli ve özenli terzilik anlayışı ile hareket eden Birélin, dönüşümsel değişimler aracılığıyla ürününüzü aynı zamanda geleceğe hazırlıyor. Moda sektöründe sürdürülebilirlik hedeflerine uygun hareket etmeyi benimseyerek değişen tüketici yaşam tarzına uygun çözümler sunuyor. Hızla tükenen tek kullanımlık giysiler yerine dolabınızda yıllar geçse de severek kullanabileceğiniz muazzam parçaların olmasını önemsiyor. Koleksiyonda yer verilen her parçanın kendine özel bir detayının olmasına özen gösteriliyor. Yüksek kaliteye odaklanan üretim anlayışında yer verilen özgün tasarımlar böylece modern kadının dikkatini çekiyor. Ürünlerde kontrast dikiş ve aksesuar detaylar kullanmaya dikkat eden Birélin'in zamansız tasarımları zarif kadının ilgi odağı oluyor.

Yüksek kaliteye odaklanan üretim anlayışında uluslarası modayı takip eden Birélin, işinde uzman moda tasarımcıları ile birlikte çalışılıyor. Lüks anlayışına hizmet eden bluz, etek, pantolon, elbise, gömlek ve kabanlar ince işlik ve büyük bir titizlikle hazırlanıyor. Şehirli kadının tüm yaşamına ve özel anlarına eşlik ederek stilini en iyi şekilde yansıtabilmesine imkan tanıyor. Elegan ve rafine tarzı ile giysileri estetik tarzınızı girdiğiniz her ortamda göstermeyi başarıyor. Birbirinden şık tasarımlarla oluşturulan Birélin elbiselerini dolabınıza ekleyerek tarzınızı yenileyebilirsiniz. En özel gecelerde dahi kurtarıcı parça olmayı başaracak elbiseler belli bir esneklik payı ile tasarlanıyor. Sürdürülebilirlik ilkesi ile aldığınız parçayı uzun ömürlü kullanmanızı sağlıyor.

Farklı Kadın Kimliklerine Hitap Eden İkonik Koleksiyonlar

Klasikleşmiş moda parçalarından aldığı ilhamla dinamikleri sürekli değişen modaya uyum sağlayan Birélin, farklı kadın kimliklerine hitap etmeyi başarıyor. Tüm dünyada moda ile aynı dili konuşan sofistike kadın için imza niteliğinde olan parçalarla, zamansız modanın adresi olmayı sürdürüyor. Dünyanın farklı merkezlerinde stilinizi ifade eden koleksiyonları görebilirsiniz. Dolabınızın daha kalıcı parçalarla yenilenmesini desteklerken premium malzeme kalitesi ile özel hissetmenizi sağlayabilirsiniz. Klasik kadın pantolon tasarımlarını markanın gömlekleri ile uyumlu şekilde kullanabilir, farklı etkinliklerde ister klasik ister spor kombinlerle değerlendirebilirsiniz. Zahmetsiz şıklığı vadeden markanın düğmeli, kruvaze ve dikiş detaylı ceketleri her daim şık ve konforlu bir görünümü destekliyor.

Natürel tasarımların ve dokuların buluştuğu elegan tasarımlar, özenli işçilik ile birleşerek sizin için lüksün tanımını baştan yapıyor. Bireyselliğinizi ifade etmenin en güçlü yollarından biri de modayı doğru kullanmaktan geçiyor. Cesur, sıra dışı ve bir o kadar özel bir görüntü vermek için vücut şeklinize ve ten renginize uygun tonlarda yepyeni tasarımları kullanabilirsiniz. Kadınların moda tüketiminde daha seçici daha bilinçli ve sorumluluk sahibi olmasını önemseyen marka, sürdürülebilir modayı teşvik etmede önemli bir rol oynuyor. Farklı kültürleri ve stilleri kapsayan tasarımlarla Birélin etek ve bluzları kadın bedenini ideal özelliklerde gösterme açısından önemli bir etki yaratıyor. Kadın giyim markaları arasında bütünsel bir bakış açısıyla hareket eden Birélin tasarımlarını, dünyanın farklı noktalarında özel mağazacılık deneyiminden ve web sitesinden temin edebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: EN